בשווי עשרות מיליוני שקלים: החברה שזכתה במכרז לאספקת תקשורת למשרדי הממשלה

סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת פרטנר, אבי דבורה. צילום: יח"צ

עשרות מיליוני שקלים: פרטנר עסקים זכתה במכרז ותספק תקשורת קווית למשרדי הממשלה.

קבוצת התקשורת פרטנר הודיעה היום על בחירתה כזוכה ראשית באחד מהמכרזים הגדולים במדינה, מכרז מינהל הרכש הממשלתי באגף החשב הכללי במשרד האוצר, לאספקת שירותי תקשורת קווית נייחת למשרדי הממשלה, יחידות הסמך וכן גופים נלווים.

סמי נגר אינטרנט

פרטנר משמשת כספק הראשי למשרדי הממשלה מזה כעשור ועתה למעשה זכתה בחידוש החוזה לתקופה של 4 שנים עם אופציה להארכת ההתקשרות ב-6 שנים נוספות. היקף המכרז לתקופת ההתקשרות מוערך בעשרות מיליוני שקלים.

סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת פרטנר, אבי דבורה. צילום: יח"צ
סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת פרטנר, אבי דבורה. צילום: יח"צ

במסגרת המכרז, תספק פרטנר התקנת קווי טלפוניה וציוד תומך, מתן שירות ותמיכה טכנית, שירותי אבטחת מידע, גיבוי ואינטגרציה, שירותי ניתוב שיחות מתקדמים, תחזוקה שוטפת, תפעול מערכות מידע ובקרה ועוד. על-מנת לתמוך במתן השירותים, תעמיק פרטנר את פריסת הסיבים האופטיים באתרי הלקוחות, שמספרם צפוי לגדול עם השנים.

את הזכייה במכרז הובילה חטיבת הלקוחות העסקיים של פרטנר, שהובילה בשנה שעברה גם את הזכייה במכרז התקשורת הענק של לאומית שירותי בריאות. החטיבה העסקית בפרטנר מספקת פתרונות לעסקים במגוון תחומים: IT, אינטגרציה, אבטחה, ענן ועוד.

סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת פרטנר, אבי דבורה אמר לאחר הזכייה במכרז: "אנחנו גאים לזכות זו הפעם השנייה בהבעת אמון מצד המדינה ורואים במכרז אבן דרך חשובה להמשך ביסוסה של פרטנר בשוק המוסד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן